První český web o mobilním marketingu

Mezi českými weby, zabývajícími se marketingem, se vyprofiloval první, specializující se na mobilní marketing.

Na stránkách reklamavtelefonu.cz najdete každý den zpravodajství ze světa reklamy v mobilních zařízeních, jako jsou mobilní telefony či tablety, zajímavosti o mobilních aplikacích, o použití QR kódů, optimalizaci webových stránek pro tato zařízení a v neposlední řadě rady pro přípravu reklamních kampaní v telefonech, a to jak formou textové, tak bannerové reklamy. Pozornost věnujeme také SMS reklamě či soutěžím.

Cílovou skupinou jsou především zadavatelé marketingových kampaní pro mobily, ale pro rady k nám chodí také vývojáři mobilních aplikací, které chtějí zpropagovat. Profesionálové tak u nás najdou inspiraci, zatímco začátečníkům radíme, jak začít inzerovat přes Sklik, AdWords, AdMob, či vydělávat přes AdSense.

Reklama v telefonu je pro inzerenty tím zajímavější, čím více chytrých telefonů používají jejich zákazníci. Podle některých studií bude v roce 2014 více lidí prohlížet web z telefonu než z PC. Už teď je ale i v ČR kombinace ceny, nepřehlédnutelnosti, měřitelnosti a jednoduchosti nasazení kampaně v telefonech jedinečná a velmi málo využívaná.

Inspirujte se na reklamavtelefonu.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>