Sklik už umožňuje založit kampaň pouze pro mobilní zařízení

Reklamní systém Seznam Sklik umožňuje vytvořit kampaň, která se bude zobrazovat pouze na mobilních zařízeních – nejčastěji na chytrých mobilních telefonech.

Sklik jen pro mobilní zařízení

Sklik jen pro mobilní zařízení

Sklik tak napravuje nelogické nastavení, při kterém inzerent, který chtěl zobrazovat inzerát v mobilních zařízeních, musel tento inzerát povinně zobrazovat i např. ve vyhledávání Seznamu na desktopu. Současné nastavení tak umožňuje nastavit i jiné ceny pro různé části kampaně. Pokud tak chcete nastavit nižší cenu za proklik v kampani pro mobily než v kampani pro desktop, nic vám v tom už nebrání. Každá kampaň se řídí vlastní aukcí a počítá vlastní míru prokliku CTR. Změna souvisí

Dlužno podotknout, že nastavení Skliku pro mobilní kampaně ještě zdaleka nedosahuje možností googlovského systému AdWords, kde je možné cílit i na lokalitu, jazyk, operační systém telefonu a vytvářet i grafické (bannerové) reklamy. Hodila by se také možnost cílit na konkrétní mobilní služby Seznamu, např. zobrazování pouze v mobilním vyhledávání a mobilním zboží.cz.

Aktualizace: Podle Jiřího Chomáta, product managera Skliku, se zavedení těchto funkcí plánuje, pravděpodobně však bohužel nikoli v tomto roce.

I tak je to ale velký krok vpřed.

Pozn.: Aktualizovali jsme stránku, na které najdete podrobný popis nastavení kampaně v Skliku pro mobilní telefony.

 

Zdroj

 

 

Označeno v Mobilní marketing Označeno s: , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>