Tchibo láká na stažení aplikace přímo v MHD

České Tchibo láká na nakupování v mobilních telefonech přímo v terénu pomocí microsite, která promuje stažení mobilní aplikace Tchibo.

Vizuál inzerátu zdůrazňuje, že nakupovat může zákazník kdykoli a kdekoli, třeba v tramvaji. K tomu nabízí navštívení mikrostránky pro mobilní telefony www.tchibovmobilu.cz a zadání webové adresy usnadňuje pomocí QR kódu.

Mikrostránka nabízí stažení mobilní aplikace pro Android, prohlížení videí nebo návštěvu mobilní verze webu Tchibo.cz s eshopem. Nechybí ani odkazy na Facebook či Foursquare.

Reklama na Tchibo pro mobilní telefony

Konečně kampaň, která perfektně cílí na uživatele chytrých telefonů na místě a v době, kdy právě používají mobilní telefon a navíc mají čas. Kampaň také rozumně využívá možností QR kódů a cílové stránky jsou perfektně optimalizovány pro prohlížení v telefonech. Za nás palec nahoru.

Označeno v Mobilní aplikace, Mobilní marketing Označeno s: , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ReklamavTelefonu.cz

Vítejte na prvním českém specializovaném webu o mobilním marketingu. Profesionálům a inzerentům přinášíme informace, rady a zkušenosti z ČR a zahraničí.

Základní mobilní fakta

Články + navíc zprávičky na Twitteru:

Aby vám neutekly další novinky:

RSS zdroj Přidejte si naše články do RSS čtečky, nebo nás sledujte na FB či Twitteru:
Google+