Archiv pro štítek: video

Google mění přístup ke shlédnutí mobilní videoreklamy v mobilních zařízeních

Zatímco dříve museli uživatelé shlédnout na mobilním telefonu celou videoreklamu, předcházející kýženému videu na Youtube, uživatelé zařízení s platformou Android nyní mohou video přeskočit už po přehrání úvodních 5 sekund. Google tak sjednocuje princip přeskočení reklamy s principem fungujícím u

Označeno v Mobilní marketing Označeno s: , , , , , ,

Inspirace: hledání kreativních zaměstnanců pomocí QR kódu na pizze

Kvalitní kreativní zaměstnanci do digitálního oddělení agentury nejsou na každém rohu, a tak agentura Scholz and Friends oslovila ty v konkurenčních firmách – pomocí QR kódu na pizze.

Označeno v Mobilní marketing Označeno s: , , ,

Případová studie Googlu a Vodafonu v AdMob ke kampani na mobilních zařízeních

Vodafone se podělil s výsledky vánoční mobilní kampaně „Velikonoční ošatka“, kterou spustil ve spolupráci s mediální agenturou OMD a společností Google. Kampaň běžela i v mobilních zařízeních a na tuto část se zaměříme.

Označeno v Mobilní aplikace, Mobilní marketing, Mobilní telefony Označeno s: , , , , , , , , , , , ,

Možnosti mobilní reklamy podle Googlu – video

Podívejte se na přehled možností inzerce v mobilních zařízeních podle Google. Uvidíte způsoby cílení, jako jsou Click to web, Click to call, Click to download, Click to calendar, Click to social, možnosti inzerce v mobilním Youtube, interaktivní mobilní formáty, interstitial, obrázkové

Označeno v Mobilní marketing, Mobilní telefony Označeno s: , , , , , ,

Coca Cola Re:brief video: pošlete přes mobil Colu do světa!

V rámci projektu Re:brief Coca-cola společně s Googlem zorganizovali kampaň s využitím speciálních automatů na Colu, umístěných po celém světě. Uživatelé tak mohli poslat plechovku Coca-coly náhodnému kolemjdoucímu pomocí mobilní aplikace.

Označeno v Mobilní aplikace Označeno s: , ,